REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Żłobek publiczny w Malczycachinwestycja
Pokaż inwestycję
Żłobek publiczny w Malczycach
Malczyce, Środa Śląska, Klonowa 1a
Co słychać na budowie wielkiego pływającego Terminala LNG (FSRU) w Gdańsku?artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie wielkiego pływającego Terminala LNG (FSRU) w Gdańsku?
Budowa pływającego Terminala FSRU idzie zgodnie z planem. Kontrola jakości stalowych pali, dostarczonych na zlecenie wykonawcy z renomowanej huty w Algierii, zadziałała prawidłowo i wzorowo. GAZ-SYSTEM - jako inwestor gdańskiego terminala - wnikliwie monitoruje każdy etap inwestycji i jest w bieżącym kontakcie wykonawcą. Ten strategiczny dla bezpieczeństwa energetycznego państwa projekt jest realizowany zgodnie z harmonogramem, przy udziale polskich firm. Osiągnięcie zdolności operacyjnej terminala zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2028 roku.
[Wrocław] Etteplan zwiększa zatrudnienie w swoim centrum badawczo-rozwojowymartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Etteplan zwiększa zatrudnienie w swoim centrum badawczo-rozwojowym
Międzynarodowe biuro projektowe R&D (Badania i Rozwój) Etteplan stawia na rozwój i rozbudowę swo...
Schavemaker rozbudowuje i modernizuje terminal intermodalny pod Wrocławiem [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Schavemaker rozbudowuje i modernizuje terminal intermodalny pod Wrocławiem [FILM+ZDJĘCIA]
Holenderska firma Schavemaker konsekwentnie inwestuje w swój polski terminal intermodalny zlokalizowany na terenie województwa dolnośląskiego, w Kątach Wrocławskich pod Wrocławiem. Na jego terenie zakończyły się prace, dzięki którym bocznica dostosowana została do obsługi pociągów o długości 740 m. Dzięki realizacji tej inwestycji możliwości operacyjne terminalu zwiększyły się o 25%.
[Wrocław] Urzędnicy chcą być eko. Przy Hubskiej powstanie energooszczędny kompleks [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Urzędnicy chcą być eko. Przy Hubskiej powstanie energooszczędny kompleks [WIZUALIZACJE]
Magistrat bierze się za modernizację kompleksu przy ulicy Hubskiej we Wrocławiu. – Nowa si...
firma
Pokaż firmę
D-POS sp. j.
Warszawa, Horodelska 28 Warszawa
firma
Pokaż firmę
P&D Przemysław Drabik
[Białystok] Budimex rozbuduje szpital w Białymstokuartykuł
Pokaż artykuł
[Białystok] Budimex rozbuduje szpital w Białymstoku
11 lutego 2013 roku Budimex podpisał z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku umowę na przebudowę i r...
[Będzin] Prologis Park Będzin IIinwestycja
Pokaż inwestycję
[Będzin] Prologis Park Będzin II
Będzin
Wydział Odlewnictwa AGHinwestycja
Pokaż inwestycję
Wydział Odlewnictwa AGH
Kraków, Krowodrza, Reymonta 23
Archicom z 220 milionami zł na kontynuację strategii rozwoju i wzrost skali biznesuartykuł
Pokaż artykuł
Archicom z 220 milionami zł na kontynuację strategii rozwoju i wzrost skali biznesu
Zakończył się proces przyspieszonej budowy księgi popytu na akcje Archicom, w wyniku którego Archicom, Echo Investment i DKR Investment, tj. spółki należące do Grupy Echo Investment, ustaliły cenę sprzedaży istniejących akcji Archicom i cenę emisyjną 10 mln nowych akcji serii D i E na poziomie 22 zł za sztukę. Pozyskane w ten sposób środki Archicom przeznaczy przede wszystkim na zintensyfikowanie działań w obszarze akwizycji gruntów pod kolejne inwestycje.
Phoenix Contact otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
Phoenix Contact otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu
Kompleks biurowy Nowy Rynek w Poznaniu pozyskał nowego najemcę. Phoenix Contact Wielkopolska, spółka należąca do Grupy Phoenix Contact, światowego lidera i innowatora w dziedzinie elektryfikacji, usieciowienia i automatyzacji, wprowadzi się do budynku Nowy Rynek D, w którym urządzi swoje biuro na ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni. W procesie najmu uczestniczyli doradcy z Colliers.
[Wrocław] Przy ulicy Maślickiej powstanie nowe osiedle Osada Kolorowa [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Przy ulicy Maślickiej powstanie nowe osiedle Osada Kolorowa [WIZUALIZACJE]
Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. Sp. k. z podwrocławskiego Smolca rusza z budową swojego pierwsz...
Nokia otworzyła nową siedzibę Centrum Technologicznego w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
Nokia otworzyła nową siedzibę Centrum Technologicznego w Bydgoszczy
W biurowcu Nokturn przy ul. M. Ogińskiego Nokia Bydgoszcz oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę. Firma jest jednym z wiodących pracodawców w mieście – zatrudnia ponad 1000 osób.
[Warszawa] Nowak o A2: Otwarcie odcinka E już za tydzieńartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowak o A2: Otwarcie odcinka E już za tydzień
Minister transportu Sławomir Nowak zapowiedział na przyszły tydzień, czyli na 22 maja otwarcie odcin...
PLAN ALEKSANDER ZAWIŚLAKfirma
Pokaż firmę
PLAN ALEKSANDER ZAWIŚLAK
Tychy, Sienkiewicza 5
[Tarnów] A4, Tarnów - Rzeszówinwestycja
Pokaż inwestycję
[Tarnów] A4, Tarnów - Rzeszów
Tarnów, Starówka
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Teresin] Dostosowanie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na potrzeby świetlicy wiejskiej
Szymanów
Za 450 mln euro w Gdańsku powstaje trzeci głębokowodny terminal T3 na terenie Baltic Hub [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Za 450 mln euro w Gdańsku powstaje trzeci głębokowodny terminal T3 na terenie Baltic Hub [FILMY]
Baltic Hub (dawniej DCT Gdańsk), operator największego terminalu kontenerowego na Bałtyku, buduje trzeci głębokowodny terminal T3. Po ukończeniu w drugim kwartale 2025 r. nowy terminal będzie miał ścianę nabrzeża o długości 717 metrów i głębokości 17,5 metra. Będzie to trzecie dalekomorskie nabrzeże Baltic Hub, które może obsługiwać największe kontenerowce na świecie. Nowy terminal zapewni również 36,5 hektara dodatkowej powierzchni operacyjnej. Łącznie inwestycja jest warta 450 mln euro.
Trwają zaawansowane prace na budowie nowego terminala dla Baltic Hub w Gdańsku [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają zaawansowane prace na budowie nowego terminala dla Baltic Hub w Gdańsku [FILMY]
Baltic Hub (dawniej DCT Gdańsk), operator największego terminalu kontenerowego na Bałtyku, buduje trzeci głębokowodny terminal T3. Po ukończeniu w drugim kwartale 2025 r. nowy terminal będzie miał ścianę nabrzeża o długości 717 metrów i głębokości 17,5 metra. Będzie to trzecie dalekomorskie nabrzeże Baltic Hub, które może obsługiwać największe kontenerowce na świecie. Nowy terminal zapewni również 36,5 hektara dodatkowej powierzchni operacyjnej. Łącznie inwestycja jest warta 450 mln euro.
REKLAMA